Torto House, konut sektöründe taşınabilir ev modeli ile Dünya’da son yıllarda hızla gelişen, özellikle Amerika ve Avrupa’da “Tiny House” adı ile tanınan “Küçük Evler” yaşam tarzının Türkiye’deki üreticisidir.

Torto House | Küçük Evler

Torto House, konut sektöründe taşınabilir ev modeli ile Dünya’da son yıllarda hızla gelişen, özellikle Amerika ve Avrupa’da “Tiny House” adı ile tanınan “Küçük Evler” yaşam tarzının Türkiye’deki üreticisidir.

Prefabrik yapı sektörünü geliştirmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile 2010 yılından bu yana çalışmaktayız. Taşınabilir tekerlekli evlere ihtiyaç duyan herkes için küçük ve gezen evler üretmekteyiz. Prefabrik yapı alanında uzman ekibimiz ile birlikte, gezen evlerin üretim, nakliye ve montaj hizmetini, yüksek kalite standartlarında yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirmekteyiz. Torto House olarak, her ihtiyaca uygun gezen evler ve yeni nesil küçük evler üretmekteyiz. Taşınabilir küçük evlere ihtiyaç duyanlar için her bütçeye uygun ev modelleri tasarlamaktayız.

Prefabrik konut sektöründeki tüm bilgi, tecrübe ve yatırımımızı Torto House markasında birleştirdik. Türkiye’de yaygınlaşan küçük evler (tiny house) veya akımını geliştirme gayretindeyiz. Yeni nesil mimari çözümlerden biri olan, yurdumuzda da günden güne popülerlik kazanan, gezen evler kültürüne katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla, küçük evler veya bir diğer adı ile gezen evler hakkında; danışmanlık, planlama, üretim, nakliye, montaj ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Tüm Torto House gezen ev modelleri, mobiliteye ve belirlenen amaca uygun olarak tasarlanarak, %100 el işçiliği ile fabrikamızda üretilmektedir. Gezen evlerin, tam donanımlı minimal bir yaşama uygun olması ve uyum sağlayabilmesi için gereken tüm detaylara önem vermekteyiz. Planlamasını gerçekleştirdiğimiz gezen ev projelerini 7.5 cm duvar ve çatı kalınlığı ile üretmekteyiz.
 

Türkiyenin en iyi gezen ev üretici olarak, taşınabilir küçük evlerin üretiminde özellikle, ses ve ısı izolasyonuna özen göstermekteyiz. İç mekanda kullanıcı ihtiyacına yönelik esnek kullanım olanağı ve özel tasarımlar gerçekleştirmekteyiz. Küçük evlerin iç ve dış kaplamalarında zengin renk opsiyonları sunmaktayız. Mevcut gezen ev modellerimiz ve size özel projelerimiz için Torto House olarak yanınızdayız.

Minimal yaşam tarzını benimseyen kişiler için, yeni nesil hayatın bir parçası haline gelmekte olan küçük evleri (tiny house) keşfedin. Yeni yaşam tarzınız olan en iyi taşınabilir evler; çevre dostu, geri dönüştürülebilir, depreme dayanıklı ve daha birçok avantajlara sahip ev modelleridir. Gezen evleri, taleplerinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde planlıyoruz ve üretiyoruz. Torto House olarak, taşınabilir gezen ev ihtiyaçlarınız için planlı ve özenli şekilde üretilen küçük evleri, plakalı ve ruhsatlı şekilde teslim etmekteyiz. Ayrıca, imarsız arazileriniz için de sizlere yasal çözüm sunmaktayız.
 

Küçük mobil evlerin, farklı alanlardaki beklentileri de karşılayacağını düşünerek, ferdi ihtiyaçlara ek olarak sektörlere yönelik üretimler de yapmaktayız. Örneğin gezen evleri, konaklama avantajı ile turizm sektöründe, sağladığı ekonomik çözümler ile konut sektöründe ve daha birçok alanda kullanılmak üzere üretmekteyiz. Gezen evlerin sağladığı mimari esnekliği ve özgürlüğü, taşınabilir mini evlere ihtiyacı olan herkese sunmaktan mutluyuz.

Gezen Evlerin Avantajları

Torto House

Gezen Evler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Küçük Ev Maliyetleri Avantajları ve Finansal Faydaları

Bize Ulaşın
+90 (542) 317 87 68

×